Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Były przewodniczący Barwiński! Ale to brzmi.... były... Warto było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
Wczoraj do koscioła w Markuszowie wybrała się nowa radna z ugrupowania Barwińskiego pani Szymczyk i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie paradowala przez cały Markuszów i cały kościół z uśmiechem na twarzy niosąc gromnice -pewnie ludzie byłego przewodniczącego w innym czasie obchodzą swięta koscielne.Ale mielismy ubaw w kosciele , dawno nas tak nikt nie rozsmieszył.Ale czego innego mozna było się spodziewac:)))))))hahahahahahahahahahaha
Ale przygłupia ta Szymczykowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie się cieszycie że wasz wójt dostał podwyżke i zarabia teraz ponad 7 tysięcy na miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co głupio wam wyborcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie jest głupio bo na niego nie głosowałam. Ale z wybór był pomiędzy złym i gorszym. Gorszy to oczywiście Barwiński. A wyborcy maja to czego chcieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i hańba. Drogi nie odśnieżone a podwyżkę mu dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak duża ta podwyżka? Ile większa od inflacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała podwyżka to raptem 1500 złotych brutto a to wynosi niewiele ponad 24 procent. Pewnie będzie dziesięć razy tyle ile wynosi inflacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie się cieszycie że wasz wójt dostał podwyżke i zarabia teraz ponad 7 tysięcy na miesiąc
A ile niby powinien zarabiać WÓJT? Bez jaj, ale takie są płace na stanowiskach kierowniczych w budżetówce. Porównajcie to do pensji innych wójtów, burmistrzów, kierowników jednostek budżetowych (w naszym powiecie). Zaraz odezwą się głosy, że niby za co mu tyle płacić, skoro nic nie robi. ZAWSZE tak było jest i będzie, niezależnie od tego, kto nastanie wójtem (przypuszczam, że to ostatnia kadencja Rozwałki), że ludzi kolą w oczy te pieniądze. A faktycznie to za cholerę nie podjął bym się kierowania w Markuszowie i przyjęcia na siebie odpowiedzialności (włącznie z publicznym opluwaniem) za mniejsze pieniądze. Ja też pracuję w budżetówce. Zarabiam ponad 3500zł, mój szef zarabia drugie tyle i uważam, że to jest rozsądne. Zaraz odezwą się pewnie głosy potępienia i wściekłe ataki na Rozwałkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ile niby powinien zarabiać WÓJT? Bez jaj, ale takie są płace na stanowiskach kierowniczych w budżetówce. Porównajcie to do pensji innych wójtów, burmistrzów, kierowników jednostek budżetowych (w naszym powiecie). Zaraz odezwą się głosy, że niby za co mu tyle płacić, skoro nic nie robi. ZAWSZE tak było jest i będzie, niezależnie od tego, kto nastanie wójtem (przypuszczam, że to ostatnia kadencja Rozwałki), że ludzi kolą w oczy te pieniądze. A faktycznie to za cholerę nie podjął bym się kierowania w Markuszowie i przyjęcia na siebie odpowiedzialności (włącznie z publicznym opluwaniem) za mniejsze pieniądze. Ja też pracuję w budżetówce. Zarabiam ponad 3500zł, mój szef zarabia drugie tyle i uważam, że to jest rozsądne. Zaraz odezwą się pewnie głosy potępienia i wściekłe ataki na Rozwałkę
Ja uważam ze wójtowi sie nalezy wyzsza kwota za to ze tyle cierpiał z tymi wariatami a pozatym wole zeby tą kase zarabiał Pan Rozwałka niż Barwiński .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ile niby powinien zarabiać WÓJT? Bez jaj, ale takie są płace na stanowiskach kierowniczych w budżetówce. Porównajcie to do pensji innych wójtów, burmistrzów, kierowników jednostek budżetowych (w naszym powiecie). Zaraz odezwą się głosy, że niby za co mu tyle płacić, skoro nic nie robi. ZAWSZE tak było jest i będzie, niezależnie od tego, kto nastanie wójtem (przypuszczam, że to ostatnia kadencja Rozwałki), że ludzi kolą w oczy te pieniądze. A faktycznie to za cholerę nie podjął bym się kierowania w Markuszowie i przyjęcia na siebie odpowiedzialności (włącznie z publicznym opluwaniem) za mniejsze pieniądze. Ja też pracuję w budżetówce. Zarabiam ponad 3500zł, mój szef zarabia drugie tyle i uważam, że to jest rozsądne. Zaraz odezwą się pewnie głosy potępienia i wściekłe ataki na Rozwałkę
Tylko, ze zdecydowana większość mieszkanców gminu nawet przez miesiąc nie zarobi tyle ile Rozwałka dostał podwyżki. I to ludzie po studiach. W końcu nikt nie musi być wójtem tylko chce. A to że tyle zarabia jest po prostu nieuczciwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
pewnie się cieszycie że wasz wójt dostał podwyżke i zarabia teraz ponad 7 tysięcy na miesiąc
narescie dostał jakąs podwyzke .Ciesze się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko, ze zdecydowana większość mieszkanców gminu nawet przez miesiąc nie zarobi tyle ile Rozwałka dostał podwyżki. I to ludzie po studiach. W końcu nikt nie musi być wójtem tylko chce. A to że tyle zarabia jest po prostu nieuczciwe.
Lechu wazne ze Ty tyle nie zarabiasz hehehehehehe huuuuuuuurrrrrrrrrrra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja uważam ze wójtowi sie nalezy wyzsza kwota za to ze tyle cierpiał z tymi wariatami a pozatym wole zeby tą kase zarabiał Pan Rozwałka niż Barwiński .
Jesli jest cierpiacy to chyba pomylił miejsca pracy albo wypoczynku. Ja wolę żeby pieniadze z moich podatków (bo je płacę) szły na rozwój gminy a nie do kieszeni Rozwałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lechu wazne ze Ty tyle nie zarabiasz hehehehehehe huuuuuuuurrrrrrrrrrra
Wcale nie mam na imię Lecho. Nawet nie jestem jego zwolennikiem. W końcu są jeszcze inni normalni ludzie w tej gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta nasza gmina kiedyś stanie się normalna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ta nasza gmina kiedyś stanie się normalna?
Tak normalna inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ile niby powinien zarabiać WÓJT? Bez jaj, ale takie są płace na stanowiskach kierowniczych w budżetówce. Porównajcie to do pensji innych wójtów, burmistrzów, kierowników jednostek budżetowych (w naszym powiecie). Zaraz odezwą się głosy, że niby za co mu tyle płacić, skoro nic nie robi. ZAWSZE tak było jest i będzie, niezależnie od tego, kto nastanie wójtem (przypuszczam, że to ostatnia kadencja Rozwałki), że ludzi kolą w oczy te pieniądze. A faktycznie to za cholerę nie podjął bym się kierowania w Markuszowie i przyjęcia na siebie odpowiedzialności (włącznie z publicznym opluwaniem) za mniejsze pieniądze. Ja też pracuję w budżetówce. Zarabiam ponad 3500zł, mój szef zarabia drugie tyle i uważam, że to jest rozsądne. Zaraz odezwą się pewnie głosy potępienia i wściekłe ataki na Rozwałkę
1. Powinien zarabiać tyle na ile zasłużył, a chyba na tyle nie zasługuje. 2. Takie są pensje w budżetówce? Ciekawe w której? 3. Porównać do pensji innych wójtów? To chyba musieli byśmy i gminy porównać. Ich budżety i osiągnięcia wójtów. Tu chyba nie ma czego porównywać. 4. Ostatnia kadencja Rozwałki? śmiem wątpić. Już ubiegła miała być ostatnia. 5. A jeśli "za cholerę nie podjął byś się kierowania w Markuszowie i przyjęcia na siebie odpowiedzialności (włącznie z publicznym opluwaniem) za mniejsze pieniądze" to znaczy, ze jesteś kolejnym pazerą. 6. Jeśli zaś też pracujesz w budżetówce. Zarabiasz ponad 3500zł, twój szef zarabia drugie tyle i uważasz, że to jest rozsądne. Rozsądne może i tak, ale nie uczciwe. Mów tak dalej i to głośno to na pewno zostaniesz radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałam na Rozwałke chociaz nie jestem jego zwolenniczką- jestem przeciwniczką ekipy Barwińskiego i tez płace tu podatki i to wcale nie takie małe ale ciesze się ze nie pójdą one do kieszeni ludzi których nie toleruje. Chamstwu trzeba było powiedziec STOP !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, ze zdecydowana większość mieszkanców gminu nawet przez miesiąc nie zarobi tyle ile Rozwałka dostał podwyżki. I to ludzie po studiach. W końcu nikt nie musi być wójtem tylko chce. A to że tyle zarabia jest po prostu nieuczciwe.
Nie, no wolne żarty. To ile powinien zarabiać WÓJT (proszę nie czytac Rozwałka, tylko wójt)? 1200?! Nieuczciwe to są płace menadżerów w spółkach Skarbu Państwa na poziomie pięćdziesięciu tysięcy zł/miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...